Call centrum

Webové stránky

Webové stránky - klávesnice

Ano, víme. Vy potřebujete někým vytvořit webové stránky nebo e-shop, možná i ušitý na míru vašim specifickým potřebám a váháte s výběrem dodavatele.

Webman_colorerNení efektivnější cestou rovnou nám zavolat a zeptat se nás, jak bychom to viděli my? Je pravděpodobné, že vám budeme umět poradit
co a jak.

Už jste četli reference od našich spokojených zákazníků?

Tvorba webových stránek, e-shopy, SEO

Věříme, že pro vás vytvoříme webové stránky podle vašich představ. Postaráme se o všechno počínaje zakoupením doménového jména až po zavedení webu do ostrého provozu. Potřebujete také grafický design, jakým je nejen webdesign, ale rovněž předměty, jakými jsou slevové poukazy, letáky, pozvánky nebo vizitky a mnoho dalších tiskovin pro vaše podnikání? 
Provádíme i SEO optimalizaci. Vytváříme také e-shopy, fotogalerie a mnoho dalšího.

  • Poskytujeme plně uživatelsky obsluhovatelný administrační systém (CMS) pro vlastní správu obsahu webových stránek - více Vlastnosti redakčního systému.
  • Webové stránky testujeme na všech obvyklých webových prohlížečích (Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, Opera, Safari).
  • Plně respektujeme představy zákazníka o vzhledu a funkčnosti webové prezentace.
  • Bezplatné aktualizace a přizpůsobování redakčního systému nejnovějším webovým standardům.
  • Technická podpora 7/16.

Pište, volejte!

Volejte Lusk Design

Sídlíme ve městě Benátky nad Jizerou, okres Mladá Boleslav. Je nám ale jedno, jestli vy jste z Aše, Bratislavy nebo Vídně. Nepečeme housky, stavíme weby! Většina komunikace při realizaci zakázek se odehrává elektronickou cestou, i když zákazníky velmi rádi poznáváme i osobně. 

Chci poslat nezávaznou poptávku

Vyplňte a odešlete nám prosím tento jednoduchý formulář s vaší nezávaznou poptávkou ohledně vytvoření webových stránek. Ozveme se vám do 24 hodin!

Webové stránky
Obsluha webových stránek
PDF katalogy pro web
Bannery do webových stránek
Předtisková grafika
Fotografování pro webové stránky
* Kontrola proti spamu. Dvacet + čtyři je?   

© 2018 LuskDesign

E-mail: zc.ngisedksul@dohcbo
Tel: (+420) 777 642 689