Call centrum

Zákazníci o nás

Reference lidé
Reference kořeníPozitivní ohlasy našich zákazníků jsou kořením naší práce.  Palec nahoru
Zavazují nás, abychom si nikdy nezapomněli uvědomovat, že poctivost, píle a spolehlivost jsou hodnoty, na kterých jsme vyrostli. 
Proto děkujeme touto cestou všem, kteří měli z našeho díla radost a neváhali poskytnout na nás kladné doporučení pro ostatní potencionání zákazníky naší firmy.

Děkujeme!  
LuskDesign

Zákazník:  Leopold Bureš | Firma: JG Plus, s.r.o

Projekty:
 Leopold Bureš

Leopold Bureš
obchodní zástupce

Velice děkuji za profesionální přístup, lidskou vstřícnost a spolupráci, ve které, jak pevně doufám, budeme pokračovat.

Leopold Bureš

Zákazník:  Ing. Martin Šnábl | Firma: ŠPÁRA, s.r.o.

Projekty:
Ing. Martin Šnábl

Ing. Martin Šnábl
ředitel společnosti

Vážení Chadrabovi,

ani pořádně nevím, kde začít se svým hodnocením firmy LUSKDESIGN. První osobní setkání bylo velmi příjemné a už od prvních slov bylo jasné, že spolupráce bude na té nejvyšší úrovni, a taky byla. Pan Chadraba vyslechl všechny mé reálné i nereálné nápady, nad kterými se zamyslel a navedl mě tou správnou cestou a poradil, jak nejvhodněji webové stránky pro naši společnost vytvořit. Stránky jsou dle mého přání (ba dokonce dopadly nad očekávání) elegantně zpracované, přehledné, je na nich snadná orientace a v neposlední řadě jsou moderní. Byly nám na naše přání sjednoceny e-maily, přesměrovány staré stránky, založeny nové e-maily atd. bylo toho hodně a myslím, že Chadrabovi s tím měli hodně práce. Co bych ale chtěl vypíchnout nejvíce je komunikace. Za celou svou pracovní kariéru jsem nezažil člověka pracujícího sedm dní v týdnu a přijde mi, že snad i dvacet čtyři hodin denně.

Milí Chadrabovi nejen já osobně, ale i celá naše společnost před Vámi smekáme klobouk. Jste úžasní a naprosto neuvěřitelní. Tam, kde to půjde, budu Vás i Vaši společnost pouze doporučovat. Chystám si pro Vás další projekty a už teď se velice těším na jejich realizaci.

Děkuji moc a nesmírně si Vás vážím a těším se na další spolupráci.


S pozdravem

Ing. Martin Šnábl
ředitel společnosti

Zákazník:  Petr Šíp | Firma: Strojní vyšívání Petr Šíp

Projekty:
 Petr Šíp

Petr Šíp
majitel firmy

Vážení Chadrabovi,

Velice rád bych chtěl poděkovat za vstřícný přístup při tvorbě našeho nového e-shopu na strojní vyšívání. I přes nelehké a časté další a další požadavky z naší strany se vše vyřešilo a díky práci firmy Luskdesignu je e-shop krásný a přehledný.

Všem zájemcům o webové služby mohu jen vřele doporučit.

A to nejdůležitější, co bych rád pro všechny stávající i nové zákazníky napsal a velice si toho vážím.

Firma manželů Chadrabových je jedna z mála v tomto moderním světě, pro které mnohem více znamená spokojený zákazník než pouze zisk.

Přejeme firmě mnoho dalších spokojených zákazníků jako jsme my!

Petr a Radka Šípovi
Strojní vyšívání Petr Šíp


Zákazník:  Michal Husák | Firma: Michal Husák

Projekty:
 Michal Husák

Michal Husák
majitel firmy

Po celou dobu realizace jsem se mohl na tým LuskDesign obracet se svými přáními a požadavky. Měl jsem konkrétní představu o výsledku a funkcích a často jsme s panem Chadrabou komunikovali o úpravách. Vždy jsem se setkal buď s vyhověním nebo jinou vhodnou variantou.

Děkuji a těším se na další spolupráci.

Zákazník:  Team ASK Motorsport | Firma: ASK ŠKODA MOTORSPORT

Projekty:

Pro naše nové webové stránky a e-shop jsme vybrali firmu LUSKDESIGN mezi několika dalšími z našeho okolí, protože manželé Chadrabovi byli již při prvním kontaktu velmi ochotní a vstřícní a i finanční podmínky byly zajímavé.

I když se jedná o odborníky ve svém oboru, jednali s námi jako s uživateli a snažili se nám vše co nejlépe vysvětlit a skloubit naše nemalé požadavky s co nejschůdnější a nejjednodušší realizací.

Při rozvíjení a úpravách našeho e-shopu a webových stránek spolupracujeme soustavně již přes rok a jsme velmi spokojení s jejich profesionalitou.

Můžeme jen doporučit!

Team ASK Motorsport

Zákazník:  Michal Szalay | Firma: Szalay servis

Projekty:

Pro realizaci nových webových stránek jsem si po dlouhém hledání vybral firmu Luskdesign. Hlavním plusem bylo osobní jednání a rychlost zpracování nabídky.

Při tvorbě stránek jsem měl dost požadavků na drobné změny a vždy se našlo rychlé řešení a nic nebyl problém. Což se u většiny českých firem říci nedá. Po dokončení webových stránek pro nás firma dále zajistila návrh na polep firemních vozidel a servisních knížek pro naše zákazníky.

Velice se těším na další spolupráci.

Michal Szalay
majitel


Zákazník:  Patrik Beneš | Firma: Fibernet, a.s.

Projekty:

V roce 2005 jsme zahájili činnost budování optické datové sítě v Mladé Boleslavi a jejího okolí. Jako nově vznikající společnost jsme oslovili ohledně vytvoření webové prezentace stejně tak nově vznikající společností Luskdesign.

První variantou byly jednodušší statické stránky o tom, kdo jsme a co děláme, se kterými jsme byli spokojeni. Po rozrůstání se naší společnosti a jejích aktivit jsme požádali společnost Luskdesign o provedení redesignu stránek, který po vzájemné konzultaci vytvořila podle našich představ a v  očekávaném modernějším vzhledu.

Pokud bychom volili další úpravy, věříme, že není nic jednoduššího a rychlejšího než znovu oslovit společnost Luskdesign, která nám přislíbila dodat další potřebné moduly ve velmi krátkém časovém úseku a se spolehlivostí jí vlastní.
Doporučujeme!

Patrik Beneš
místopředseda představenstva společnosti
Fibernet

Zákazník:  Ing. Michal Štýs | Firma: Stavitelství Štýs

Projekty:
Ing. Michal Štýs

Ing. Michal Štýs
majitel firmy

Dobrý den, Vážený pane Chadrabo. Dobrý den přeji i ostatním, kteří budou číst mé sdělení.

V souvislosti se založením firmy STAVITELSTVÍ ŠTÝS a samozřejmě se snahou prosadit se na trhu, obrátil jsem se na Vás začátkem letošního roku 2013, aby moje firma byla na internetu vidět. Přál jsem si, aby obrázek, který si nezávislý pozorovatel udělá o činnosti firmy v jakéhokoli směru odpovídal současným potřebám firmy a jejímu provozovateli. Ale teprve po jednání s Vámi jsem pochopil, že firemní stránky musejí vyhovovat hlavně a především zákazníkům a spotřebitelům. Musí splňovat i další kritéria, mimo jiné, aby dokázaly růst s firmou a uměly při jednoduché obsluze reagovat na změny ve struktuře činnosti, kapacitám firmy apod. a tím stále aktuálně odrážely potenciál firmy. Za tuto skutečnost Vám musím velmi poděkovat. Dále se musím zmínit, že grafika stránek je velmi atraktivní. Stránky je snadné na internetu vyhledat. Stejně tak na základě Vašich zkušeností a rad, stránky díky volbě takových znaků v souvislosti s funkcí vyhledávačů snadno „vyplují“ pro potencionálního zájemce o dané informace. Ocenil jsem vaše didaktické schopnosti a způsob spolupráce při seznamování s údržbou a způsobem aktualizace stránek. Ocenil jsem Vaši okamžitou pomoc při zpracovávání změn a podkladů pro ně, ocenil jsem i bezodkladnou dálkovou péči přes počítač a odstraňování potíží související s programovým vybavením PC. Stejně tak paušální cena za veškerou činnost v mém případě 15.000,- Kč se mi jeví s ohledem na výsledek jako velice solidní cena. Hodně vysoko si vážím Vaší trpělivosti s laikem a musím uznat, že výsledek se po spuštění stránek skutečně dostavuje. A to byl vlastně cíl zadání.

        Opravdu jste naplnil vytčené představy o propagaci mé práce a firmy, čímž jste mi velmi usnadnil podnikání. Za to Vám patří mé veliké uznání!


Za firmu STAVITELSTVÍ  ŠTÝS

Ing. Michal Štýs
majitel firmy

Zákazník:  Lukáš Briestenský | Firma: Razítka Benátky nad Jizerou

Projekty:

Společnost LuskDesign nám vytvořila a spravuje již troje stránky. 100 % doporučuji – kvalita, rychlost a ochota.

Děkuji
Lukáš Briestenský


Zákazník:  MUDr. Martina Stegerová | Firma: MUDr. Stegerová s.r.o.

Projekty:
MUDr. Martina Stegerová

MUDr. Martina Stegerová
majitelka firmy

Společnost LUSKDESIGN jsem vyhledala v souvislosti s nutností obnovy internetové prezentace ordinace po předchozí ne právě příjemné zkušenosti s jinou firmou.

Velice mě překvapil osobní a velmi profesionální přístup p. Chadraby i jeho manželky, díky němuž jsem se rozhodla požádat jeho společnost o tvorbu našeho webu.

S prací i termínem spuštění stránek jsem byla velmi spokojená, po prvním nástinu požadavků na vzhled stránek se velmi brzy trefil do konečného designu.Na požadavky reagoval pružně a spolupráce byla naprosto bezproblémová.  

Nové stránky se setkaly s příjemným ohlasem i u pacientů pro svou přehlednost a usnadňují moji každodenní práci v ordinaci. 

Společnost LUSKDESIGN mohu vřele doporučit.


Za společnost MUDr. Stegerová s.r.o. dne 18.6.2013

MUDr. Martina Stegerová - jednatelka


Po roce - Z mailu z 6.11.2014 (se svolením autora):

Ještě jednou děkuji za Váš úžasný přístup a schopnost normálně pracovat, jste jedni z mála lidí v okolí mého podnikání, kteří jsou spolehliví a dokáží normálně komunikovat. Nechci Vás chválou přivádět do rozpaků, ale myslím, že tam, kde je to na místě se chválit určitě má.

Já se snažím v kontaktu s ostatními chovat podobně, ale je pravda, že člověk s tímto přístupem dostane občas spíše od okolí přes prsty, případně zjistí, že ho využívali atp. Kontakt s lidmi, jako jste Vy je v dnešní době opravdu výjimečný a je to radost.

Hezký den
Martina StegerováVážená paní doktorko,

velmi děkujeme za slova chvály a vážíme si, že jste ani po roce od prvního setkání s našimi službami stále spokojena.

Přejeme hodně úspěchu v podnikání a samé hodné pacienty a klienty.

Tým LuskDesign!

Zákazník:  Bc. Jana Burešová | Firma: Chovatelská stanice Ebony

Projekty:
Bc. Jana Burešová

Bc. Jana Burešová
majitelka firmy


LUSKDESIGN ten správný partner

Se společností LUSKDESIGN jsem se seznámil před dvěma lety. Velice mě překvapil osobní a velmi profesionální přístup p. Chadraby, díky němuž jsem se rozhodl požádat jeho společnost LUSKDESIGN o tvorbu našeho webu.

Jak všichni víte, stavba webu není jednoduchá věc a je třeba skloubit mnoho požadavků, které jsou na web v dnešní době kladeny. Společně jsme ale díky iniciativnímu jednání a zkušenostem p. Chadraby dokázali vytvořit web, který předčil mé představy o tom, jak dobře web může fungovat a jaké poskytuje služby. Administrace, kterou nyní používáme, nám poskytuje naprosto vše, co jsme očekávali.

V průběhu plnění webu jsme samozřejmě narazili na další věci, které jsme si před tím neuvědomili, což jsme vnímali jako problém. O to víc jsem byl překvapen jak p. Chadraba rychle lehce a jednoduše tyto naše požadavky vyřešil. Cokoliv jsme chtěli navíc dodělat nebo upravit, se vším se vypořádal. Myslím, že společnost LUSKDESIGN nám hodně pomohla při internetové propagaci našeho zboží.

Další věcí, která mi na naší spolupráci velice vyhovuje, je technická podpora, díky které řešíme naše požadavky. Musím říci, že ta funguje rychle a bezchybně, stačí zavolat.

Díky těmto všem zdánlivým maličkostem jsem přesvědčen, že moje rozhodnutí spolupracovat se společností LUSKDESIGN bylo správné.  S čistým svědomím ji mohu, a také budu, každému doporučovat.

11.01.2013

Leopold Bureš


Zákazník:  Ing. Ota Lang | Firma: Gravotech s.r.o.

Projekty:
Ing. Ota Lang

Ing. Oto Lang
majitel a jednatel firmy

Dobrý den všem.

Po poměrně dlouhém období, kdy jsme si www stránky dělali sami, jsme se rozhodli využít služby profesionálů. Po zhodnocení našich představ a možností firmy LuskDesign jsme se velmi rychle dohodli a stránky zrealizovali. Využíváme redakční systém Visual-PHP™, přičemž administraci si děláme z velké části sami. V každém případě služby firmy LuskDesign mohu doporučit pro naprosto profesionální přístup.

Ing. Ota Lang
jednatel

Zákazník:  Ludmila Merekina | Firma: GravoWorld, s.r.o.

Projekty:
 Ludmila Merekina

Ljudmila Merekina
spolumajitelka firmy

Работать с паном Хадрабой одно удовольствие: очень организованно согласованно, успели сделать все в сроки, и результаты превзошли наши ожидания!

Мы остались очень довольны, и продолжаем наше сотрудничество, oгромная благодарность за проделанную работу!

Рекомендую всем!

Chci poslat nezávaznou poptávku

Vyplňte a odešlete nám prosím tento jednoduchý formulář s vaší nezávaznou poptávkou ohledně vytvoření webových stránek. Ozveme se vám do 24 hodin!

Webové stránky
Obsluha webových stránek
PDF katalogy pro web
Bannery do webových stránek
Předtisková grafika
Fotografování pro webové stránky
* Kontrola proti spamu. Dvacet + čtyři je?   

© 2018 LuskDesign

E-mail: zc.ngisedksul@dohcbo
Tel: (+420) 777 642 689